Holland Supermarket
Shopping cart
0
De Kleine Keuken Presseblanding pære, fennikel og havre 12m+ 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
De Kleine Keuken Squeeze mix banan, græskar og havre 6m+ 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
De Kleine Keuken Squeeze mix græskar fersken & havre 12m+ 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
De Kleine Keuken Squeeze mix gulerod blåbær & havre 12m+ 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
De Kleine Keuken Squeeze mix mango gulerod & havre 6m+ 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Goodies Smoothie med abrikos og æble 100g
kr. 20,40
kr. 204,00 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Hak Bananpresse frugt 4-pak 360g
kr. 47,10
kr. 130,83 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Hak Jordbærjuice med frugt 0%, 4-pak 360g
kr. 47,10
kr. 130,83 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Hak Mango squeeze frugt 0% 4-pak 360g
kr. 47,10
kr. 130,83 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Nestlé Fiesta frugter squeeze frugt æble 12m+ 110g
kr. 25,55
kr. 232,27 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Nestlé Little Rockets Klem Frugt Banan 2+ 150g
kr. 29,72
kr. 198,13 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Nestlé Små Raketter Klem Frugt Græskar 2+ 150g
kr. 29,72
kr. 198,13 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Nestlé Sporty frugter presse frugtpære 12m+ 110g
kr. 25,55
kr. 232,27 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Nestlé Sunny Fruits presser frugtbanan 12m+ 110g
kr. 25,55
kr. 232,27 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 12+ mdr æble blåbær 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 12+ mdr banan kiwi jordbær 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 12+ mdr kokosmælk mango 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 12+ mdr pære gulerod rødbede 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 6+ mdr æble banan 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 6+ mdr banan jordbær 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose 6+ mdr pære banan 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Klemmepose apple, peach, pumpkin 6+ mdr 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Pres frugt græskar gulerod æble 12m+ 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Pres frugt rødbede lilla gulerod 12m+ 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Olvarit Press frugt spinat kiwi æble 6m+ 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose æble jordbær & blåbær 6 mdr 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose æble jordbær quinoa 12+m 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose æble, fersken & mango 12+m 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose havre abrikos banan 12+m 100g
kr. 22,05
kr. 220,50 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose havre æble banan 12+m 100g
kr. 24,09
kr. 240,90 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose mango pære granola 6 mdr 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Organix Klemmepose pære hindbær 6 mdr 100g
kr. 24,48
kr. 244,80 / kg
Subtract
Add
inkl. 25% moms
leveringstid 4-7 dage
Filter